Oferta Sklepu Internetowego Empix.pl.

Akcesoria i urządzenia wskazujące.
Wszystko co potrzebne do precyzyjnego i wygodnego korzystania z komputera lub laptopa to przede wszystkim mysz i klawiatura. W Empix.pl oferujemy zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe wersje urządzeń, które zakupić można osobno lub w zestawach. Oferujemy również specjalistyczne tablety graficzne oraz pióra.

Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i materały eksploatacyjne.
W ofercie posiadamy zarówno laserowe, atramentowe, igłowe oraz żelowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. W Empix.pl zakupią Państwo również niezbędne w każdym biurze niszczarki, skanery, plotery oraz pełną gamę materiałów eksploatacyjnych takich jak: akcesoria czyszczące, tusze, tonery, bębny i papier.

Dyski twarde SATA, serwerowe, SSD.
Posiadamy pełną gamę rozwiązań do magazynowania danych: dyski zewnętrzne i wewnętrzne SATA w rozmiarach 2,5” i 3,5”, dyski SSD oraz sieciowe. W portfolio produktowym znajdziecie również Państwo dyski serwerowe SAS i SSD, kieszenie i inne akcesoria.

Elektronika użytkowa, RTV, audio, oświetlenie i monitoring.
W portfolio produktowym Empix.pl posiadamy różnego rodzaju sprzęt związany z obrazem i dźwiękiem taki jak: telewizory, aparaty i kamery cyfrowe oraz internetowe, systemy głośników, odtwarzacze DVD, słuchawki, ramki multimedialne.

Gry, konsole, akcesoria gamingowe.
Zapaleni gracze znajdą w ofercie Empix.pl szeroki katalog produktowy, konsoli, kontrolerów do gier, stylizowanych i wysoce czułych myszy i klawiatur, a także długą listę gier komputerowych na najpopularniejsze platformy. Dostępna jest także opcja zamawiania przedpremierowego.

Karty graficzne, płyty gówne i procesory.
Posiadamy w sprzedaży karty graficzne dostępne w pełnym zakresie wymagań użytkowników, zaczynając od modeli podstawowych, a kończąc na modelach niereferencyjnych, skierowanych do najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy karty z chipsetami AMD i NVIDIA. Dla pełnej wydajności komputera znajdą Państwo w naszym portfolio szeroką gamę płyt głównych i procesorów.

Komputery i serwery.
Stacje typu Desktop PC i komputery All-In-One, uzupełniające je akcesoria oraz serwery, terminale sieciowe i translatory, to tylko część z dostępnego asortymentu, wśród którego znajdzie się rozwiązanie spełniające wszelkie Państwa wymagania.

Monitory, projektory i tablice interaktywne.
Oferujemy monitory do szerokich zastosowań: biurowe, dla graczy, dla projektantów i grafików, a także rozwiązania do zastosowań edukacyjnych i konferencyjnych, takie jak dotykowe i suchościeralne tablice interaktywne, projektory DLP i LCD, ekrany, ramiona i wysięgniki.

Notebooki, akcesoria i części zamienne do notebooków.
Komputery przenośne dedykowane do zastosowań biurowych lub szkolnych, ultra cienkie i mobilne notebooki, rozwiązania dla projektantów, grafików czy graczy, wymagających dużej wydajności i niezawodności.

Obudowy, zasilacze, UPS, wentylatory i akcesoria.
Dla wydajnej i efektywnej pracy, w ofercie Empix.pl posiadamy szeroki wybór obudów, zasilaczy, systemów chłodzenia oraz zasilania awaryjnego.

Oprogramowanie.
W ofercie posiadamy systemy operacyjne i serwerowe, narzędzia programistyczne, oprogramowanie zabezpieczające i antywirusowe, pakiety biurowe, platformy CRM oraz ułatwiające zarządzanie firmą. W ofercie również specjalistyczne programy do obróbki grafiki rastrowej, wektorowej i filmu.

Pamięci, napędy i nośniki danych.
W Empix.pl znajdą Państwo wszystko, co związane pamięcią zaczynając od kości RAM, poprzez zewnętrzne i wewnętrzne napędy optyczne DVD oraz Blu-Ray, płyty CD-R, DVD-R i BD-R oraz karty pamięci.

Sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe.
Komponenty do wdrażania, diagnostyki i rozbudowy zarówno sieci przewodowych i bezprzewodowych. W ofercie między innymi szeroki wybór routerów, modemów, kontrolerów, adapterów, narzędzi i akcesoriów.

Sprzęt AGD i pielęgnacja.
W Empix.pl znajdą Państwo szeroką ofertę drobnego AGD, które przyda się w każdej kuchni i łazience, zaczynając robotów kuchennych i blenderów, a kończąc na wagach łazienkowych. Ponadto w ofercie znajdują się również lodówki, odkurzacze, żelazka, a nawet alkomaty.

Urządzenia mobilne, GPS, akcesoria, baterie i ładowarki.
Urządzenia mobilne to szeroka gama produktów takich jak telefony, tablety czy smartwatch’e. W Empix.pl znajdziecie Państwo również nawigacje GPS oraz szereg akcesoriów takich jak między innymi uchwyty, pokrowce i klawiatury.