Home

Rewolucyjny program do obróbki video.Program Corel VideoStudio Pro X3 przyspiesza proces przygotowania filmów, udostępniając przy tym wiele możliwości twórczych.

 

 

 
Jest to kompleksowe środowisko do edycji nagrań wideo w rozdzielczości HD, umożliwiające projektowanie przy użyciu profesjonalnie opracowanych szablonów, efektów wideo o studyjnej jakości, dopracowanych tytułów oraz płynnych przejść.

 

 

Edycja i renderowanie odbywają się znacznie szybciej dzięki przyspieszeniu sprzętowemu kart graficznych i obsłudze procesorów wielordzeniowych firmy Intel®. Można dokonać szybkiej edycji klipów wideo w nowym trybie edycji ekspresowej lub skorzystać z zaawansowanych narzędzi do edycji wideo.

 

 

 

Nagrania wideo można następnie udostępnić w serwisach YouTube, Facebook® i Vimeo®, nagrać na dyskach DVD, AVCHD™ i Blu-ray Disc™, przesłać do urządzeń iPod®, PSP® i wykonać wiele innych operacji.

 


Główne zalety Corel VideoStudio

Kompleksowa obróbka obrazu HD
 — importowanie, edycja, nagrywanie i udostępnianie materiałów wideo w rozdzielczości standardowej i HD

 

Przyspieszenie sprzętowe kart graficznych
 — dwukrotnie szybsze edytowanie i renderowanie, szczególnie w przypadku wideo w rozdzielczości HD

 

Ekspresowe tworzenie filmów
 — możliwość utworzenia filmu w ciągu kilku minut, a następnie jego dopracowania przy użyciu zaawansowanych narzędzi do edycji

 

Efekty w czasie rzeczywistym
 — szybkie przetwarzanie dzięki bieżącemu podglądowi efektów specjalnych, takich jak RotoSketch.