COREL VideoStudio PRO X3

Rewolucyjny program do obróbki video.Program Corel VideoStudio Pro X3 przyspiesza proces przygotowania filmów, udostępniając przy tym wiele możliwości twórczych.

 

 

 
Jest to kompleksowe środowisko do edycji nagrań wideo w rozdzielczości HD, umożliwiające projektowanie przy użyciu profesjonalnie opracowanych szablonów, efektów wideo o studyjnej jakości, dopracowanych tytułów oraz płynnych przejść.

 

 

Edycja i renderowanie odbywają się znacznie szybciej dzięki przyspieszeniu sprzętowemu kart graficznych i obsłudze procesorów wielordzeniowych firmy Intel®. Można dokonać szybkiej edycji klipów wideo w nowym trybie edycji ekspresowej lub skorzystać z zaawansowanych narzędzi do edycji wideo.

 

 

 

Nagrania wideo można następnie udostępnić w serwisach YouTube, Facebook® i Vimeo®, nagrać na dyskach DVD, AVCHD™ i Blu-ray Disc™, przesłać do urządzeń iPod®, PSP® i wykonać wiele innych operacji.

 


Główne zalety Corel VideoStudio

Kompleksowa obróbka obrazu HD
 — importowanie, edycja, nagrywanie i udostępnianie materiałów wideo w rozdzielczości standardowej i HD

 

Przyspieszenie sprzętowe kart graficznych
 — dwukrotnie szybsze edytowanie i renderowanie, szczególnie w przypadku wideo w rozdzielczości HD

 

Ekspresowe tworzenie filmów
 — możliwość utworzenia filmu w ciągu kilku minut, a następnie jego dopracowania przy użyciu zaawansowanych narzędzi do edycji

 

Efekty w czasie rzeczywistym
 — szybkie przetwarzanie dzięki bieżącemu podglądowi efektów specjalnych, takich jak RotoSketch.